| Peak global rank | |
| PP | 156 |
| Ranked score | 4,605,864 |
| Total score | 15,322,006 |
| Playcount | 49 |
| Playtime | 0d 2h 16m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,125 |
| Accuracy | 91.35% |
| Max combo | 354 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,538 |
| Ranked score | 92,773,933 |
| Total score | 1,125,443,043 |
| Playcount | 3,446 |
| Playtime | 2d 0h 44m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 1,182,274 |
| Accuracy | 98.53% |
| Max combo | 2,444 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 622,396 |
| Total score | 4,629,476 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 460 |
| Accuracy | 90.55% |
| Max combo | 299 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,454 |
| Ranked score | 43,091,152 |
| Total score | 84,678,606 |
| Playcount | 477 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 235,908 |
| Accuracy | 97.85% |
| Max combo | 1,505 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 358,890 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,213 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 109,290 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 7 |