| Peak global rank | |
| PP | 5,242 |
| Ranked score | 2,247,728,950 |
| Total score | 8,964,462,120 |
| Playcount | 9,768 |
| Playtime | 9d 11h 18m |
| Replays watched | 42 |
| Total hits | 116,642 |
| Accuracy | 95.91% |
| Max combo | 1,632 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 405 |
| Ranked score | 3,447,110 |
| Total score | 12,169,348 |
| Playcount | 176 |
| Playtime | 1d 22h 10m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 93.74% |
| Max combo | 694 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 33 |
| Ranked score | 1,129,495 |
| Total score | 1,512,656 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 1h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 99.85% |
| Max combo | 264 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 365 |
| Ranked score | 14,976,941 |
| Total score | 29,377,305 |
| Playcount | 100 |
| Playtime | 0d 1h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 95.59% |
| Max combo | 1,621 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,197 |
| Ranked score | 67,025,020 |
| Total score | 463,558,180 |
| Playcount | 7,890 |
| Playtime | 0d 0h 19m |
| Replays watched | 30 |
| Total hits | 704 |
| Accuracy | 96.71% |
| Max combo | 6,952 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,785 |
| Ranked score | 66,467,567 |
| Total score | 395,451,306 |
| Playcount | 3,062 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 18 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 91.12% |
| Max combo | 3,629 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 104 |
| Ranked score | 1,029,870 |
| Total score | 2,347,610 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 98.64% |
| Max combo | 125 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 87 |