| Peak global rank | |
| PP | 5,848 |
| Ranked score | 1,333,202,082 |
| Total score | 3,232,677,000 |
| Playcount | 3,699 |
| Playtime | 30d 12h 22m |
| Replays watched | 46 |
| Total hits | 403,068 |
| Accuracy | 95.05% |
| Max combo | 1,302 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 201 |
| Ranked score | 2,359,681 |
| Total score | 9,064,238 |
| Playcount | 51 |
| Playtime | 9d 17h 47m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,415 |
| Accuracy | 98.37% |
| Max combo | 369 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 4h 51m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 161 |
| Ranked score | 6,097,618 |
| Total score | 13,426,593 |
| Playcount | 30 |
| Playtime | 0d 4h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 103 |
| Accuracy | 92.80% |
| Max combo | 587 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 18,860 |
| Ranked score | 451,463,365 |
| Total score | 1,802,949,579 |
| Playcount | 18,335 |
| Playtime | 37d 16h 41m |
| Replays watched | 98 |
| Total hits | 1,052,198 |
| Accuracy | 98.04% |
| Max combo | 4,472 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,235 |
| Ranked score | 622,608,619 |
| Total score | 848,607,286 |
| Playcount | 1,514 |
| Playtime | 21d 6h 33m |
| Replays watched | 37 |
| Total hits | 614,717 |
| Accuracy | 94.07% |
| Max combo | 3,629 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,320 |
| Ranked score | 48,473,230 |
| Total score | 69,549,940 |
| Playcount | 1,107 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 18,953 |
| Accuracy | 99.94% |
| Max combo | 1,348 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 101 |
| Ranked score | 1,326,350 |
| Total score | 2,122,930 |
| Playcount | 23 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,322 |
| Accuracy | 76.39% |
| Max combo | 507 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 196 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 196 |