| Peak global rank | |
| PP | 534 |
| Ranked score | 64,274,630 |
| Total score | 138,522,780 |
| Playcount | 1,197 |
| Playtime | 0d 11h 53m |
| Replays watched | 44 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 87.25% |
| Max combo | 395 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 13 |
| Ranked score | 39,691 |
| Total score | 300,590 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 75.27% |
| Max combo | 52 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 3 |
| Ranked score | 243,124 |
| Total score | 1,094,652 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 87.52% |
| Max combo | 62 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 36,553 |
| Total score | 276,691 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 28.34% |
| Max combo | 31 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 224 |
| Ranked score | 3,077,625 |
| Total score | 6,230,536 |
| Playcount | 102 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 90.81% |
| Max combo | 305 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 175,320 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 43,280 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |