| Peak global rank | |
| PP | 420 |
| Ranked score | 4,469,605 |
| Total score | 26,815,434 |
| Playcount | 207 |
| Playtime | 8d 23h 54m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 4,683 |
| Accuracy | 97.78% |
| Max combo | 741 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,551 |
| Ranked score | 32,587,750 |
| Total score | 87,803,282 |
| Playcount | 621 |
| Playtime | 9d 15h 24m |
| Replays watched | 25 |
| Total hits | 109,793 |
| Accuracy | 98.65% |
| Max combo | 1,312 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 300 |
| Total score | 1,500 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 1h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 1 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 9 |
| Ranked score | 1,421,493 |
| Total score | 11,644,322 |
| Playcount | 39 |
| Playtime | 0d 0h 29m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,187 |
| Accuracy | 87.62% |
| Max combo | 643 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,577 |
| Ranked score | 231,925,095 |
| Total score | 1,586,349,486 |
| Playcount | 27,495 |
| Playtime | 8d 1h 42m |
| Replays watched | 30 |
| Total hits | 1,246,722 |
| Accuracy | 98.48% |
| Max combo | 7,959 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 654 |
| Ranked score | 9,572,590 |
| Total score | 29,718,030 |
| Playcount | 304 |
| Playtime | 0d 1h 16m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 57,649 |
| Accuracy | 97.35% |
| Max combo | 2,049 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 215 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 215 |