| Peak global rank | |
| PP | 229 |
| Ranked score | 917,762 |
| Total score | 2,089,147 |
| Playcount | 34 |
| Playtime | 0d 0h 44m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,296 |
| Accuracy | 81.61% |
| Max combo | 120 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 296 |
| Ranked score | 50,604,093 |
| Total score | 71,961,717 |
| Playcount | 81 |
| Playtime | 0d 0h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,046 |
| Accuracy | 98.46% |
| Max combo | 717 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,242 |
| Ranked score | 26,415,192 |
| Total score | 65,983,730 |
| Playcount | 356 |
| Playtime | 0d 4h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 35,293 |
| Accuracy | 89.85% |
| Max combo | 2,282 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 802 |
| Ranked score | 6,124,337 |
| Total score | 14,303,825 |
| Playcount | 64 |
| Playtime | 0d 1h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 49,451 |
| Accuracy | 67.08% |
| Max combo | 249 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 15 |
| Ranked score | 50,190 |
| Total score | 603,450 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 363 |
| Accuracy | 66.62% |
| Max combo | 69 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 30 |
| Ranked score | 74,260 |
| Total score | 305,770 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 55m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,207 |
| Accuracy | 78.52% |
| Max combo | 137 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |