| Peak global rank | |
| PP | 4,036 |
| Ranked score | 954,376,931 |
| Total score | 4,625,583,425 |
| Playcount | 5,816 |
| Playtime | 10d 11h 47m |
| Replays watched | 13 |
| Total hits | 12,940 |
| Accuracy | 95.53% |
| Max combo | 1,087 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 26,828 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,698 |
| Ranked score | 293,491,318 |
| Total score | 1,573,326,260 |
| Playcount | 14,825 |
| Playtime | 2d 5h 7m |
| Replays watched | 74 |
| Total hits | 964,827 |
| Accuracy | 98.20% |
| Max combo | 4,259 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 79,200 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 63 |
| Ranked score | 205,230 |
| Total score | 1,022,060 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,730 |
| Accuracy | 85.91% |
| Max combo | 527 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 48 |