| Peak global rank | |
| PP | 54 |
| Ranked score | 245,278 |
| Total score | 342,397 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 491 |
| Accuracy | 96.15% |
| Max combo | 133 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 45 |
| Ranked score | 1,011,386 |
| Total score | 1,011,386 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 503 |
| Accuracy | 97.32% |
| Max combo | 98 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 344 |
| Ranked score | 10,006,912 |
| Total score | 17,626,270 |
| Playcount | 38 |
| Playtime | 0d 1h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 11,413 |
| Accuracy | 94.64% |
| Max combo | 1,311 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 11,700 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 52 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,610,850 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,387 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 137 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 18 |
| Ranked score | 119,410 |
| Total score | 639,260 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,442 |
| Accuracy | 90.78% |
| Max combo | 372 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |