| Peak global rank | |
| PP | 22,359 |
| Ranked score | 565,577,341 |
| Total score | 2,253,506,392 |
| Playcount | 4,231 |
| Playtime | 10d 14h 33m |
| Replays watched | 267 |
| Total hits | 291,038 |
| Accuracy | 94.96% |
| Max combo | 1,357 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 467,136 |
| Total score | 3,626,402 |
| Playcount | 38 |
| Playtime | 1d 13h 24m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 74.03% |
| Max combo | 694 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 97 |
| Ranked score | 1,715,798 |
| Total score | 14,295,220 |
| Playcount | 69 |
| Playtime | 0d 0h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,543 |
| Accuracy | 81.48% |
| Max combo | 226 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,411 |
| Ranked score | 484,647,099 |
| Total score | 850,185,229 |
| Playcount | 3,935 |
| Playtime | 0d 4h 6m |
| Replays watched | 27 |
| Total hits | 157,019 |
| Accuracy | 89.22% |
| Max combo | 2,049 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 55 |
| Ranked score | 1,068,330 |
| Total score | 3,861,300 |
| Playcount | 29 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 86.20% |
| Max combo | 459 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,329 |
| Ranked score | 4,601,260 |
| Total score | 23,306,060 |
| Playcount | 254 |
| Playtime | 0d 4h 16m |
| Replays watched | 10 |
| Total hits | 96,524 |
| Accuracy | 76.72% |
| Max combo | 649 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 429 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 429 |