| Peak global rank | |
| PP | 10,319 |
| Ranked score | 3,576,596,160 |
| Total score | 14,995,276,730 |
| Playcount | 5,742 |
| Playtime | 10d 11h 8m |
| Replays watched | 32 |
| Total hits | 1,336,548 |
| Accuracy | 97.77% |
| Max combo | 2,710 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 4h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 54 |
| Ranked score | 1,240,725 |
| Total score | 3,684,321 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,567 |
| Accuracy | 89.29% |
| Max combo | 330 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 28,423 |
| Ranked score | 811,148,628 |
| Total score | 4,065,383,630 |
| Playcount | 43,971 |
| Playtime | 89d 20h 10m |
| Replays watched | 1,064 |
| Total hits | 8,138,663 |
| Accuracy | 96.48% |
| Max combo | 5,032 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,821 |
| Ranked score | 11,894,670 |
| Total score | 27,796,456 |
| Playcount | 242 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 2,287 |
| Accuracy | 93.91% |
| Max combo | 1,061 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,171 |
| Ranked score | 21,068,035 |
| Total score | 41,082,525 |
| Playcount | 479 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,815 |
| Accuracy | 99.73% |
| Max combo | 903 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 969 |
| Ranked score | 3,649,030 |
| Total score | 9,041,970 |
| Playcount | 85 |
| Playtime | 0d 1h 44m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 32,779 |
| Accuracy | 88.89% |
| Max combo | 2,500 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 204 |