| Peak global rank | |
| PP | 9,852 |
| Ranked score | 17,771,196,107 |
| Total score | 50,546,417,338 |
| Playcount | 20,612 |
| Playtime | 12d 18h 25m |
| Replays watched | 368 |
| Total hits | 2,233,224 |
| Accuracy | 99.28% |
| Max combo | 2,778 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 378,650 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 92 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 257 |
| Ranked score | 4,239,641 |
| Total score | 10,066,722 |
| Playcount | 36 |
| Playtime | 0d 0h 30m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 5,272 |
| Accuracy | 92.29% |
| Max combo | 712 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,552 |
| Ranked score | 46,729,690 |
| Total score | 153,106,841 |
| Playcount | 2,035 |
| Playtime | 0d 8h 41m |
| Replays watched | 16 |
| Total hits | 180,690 |
| Accuracy | 99.21% |
| Max combo | 2,779 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 165 |
| Ranked score | 230,220 |
| Total score | 425,520 |
| Playcount | 7 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 95.66% |
| Max combo | 260 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 219,020 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 750 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 41 |