| Peak global rank | |
| PP | 4,607 |
| Ranked score | 627,271,009 |
| Total score | 2,046,841,175 |
| Playcount | 2,292 |
| Playtime | 30d 20h 11m |
| Replays watched | 30 |
| Total hits | 234,351 |
| Accuracy | 96.28% |
| Max combo | 1,240 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 36 |
| Ranked score | 132,341 |
| Total score | 349,416 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 570 |
| Accuracy | 75.38% |
| Max combo | 73 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 92,542 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 32 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,066 |
| Ranked score | 157,858,458 |
| Total score | 279,894,342 |
| Playcount | 741 |
| Playtime | 0d 16h 38m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 243,846 |
| Accuracy | 92.04% |
| Max combo | 2,214 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 25,685 |
| Ranked score | 1,188,012,805 |
| Total score | 8,249,651,434 |
| Playcount | 103,608 |
| Playtime | 210d 8h 15m |
| Replays watched | 675 |
| Total hits | 9,916,053 |
| Accuracy | 97.54% |
| Max combo | 4,610 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 110,420 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 101 |