| Peak global rank | |
| PP | 8,824 |
| Ranked score | 11,526,990,255 |
| Total score | 29,733,704,137 |
| Playcount | 9,523 |
| Playtime | 361d 12h 51m |
| Replays watched | 388 |
| Total hits | 3,279,599 |
| Accuracy | 97.77% |
| Max combo | 4,294 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 84 |
| Ranked score | 6,407,536 |
| Total score | 13,233,199 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,205 |
| Accuracy | 99.76% |
| Max combo | 551 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 174 |
| Ranked score | 6,088,726 |
| Total score | 6,557,615 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,976 |
| Accuracy | 91.36% |
| Max combo | 1,039 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 17,807 |
| Ranked score | 315,055,280 |
| Total score | 1,090,494,914 |
| Playcount | 9,967 |
| Playtime | 93d 17h 47m |
| Replays watched | 533 |
| Total hits | 3,421,583 |
| Accuracy | 97.73% |
| Max combo | 2,538 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 204,060 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 695 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 125,890 |
| Total score | 125,890 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 97.62% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 223,840 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 734 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 31 |