| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 472,106 |
| Total score | 472,106 |
| Playcount | 25 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 44.80% |
| Max combo | 20 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 39m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 674 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 976 |
| Ranked score | 41,660,381 |
| Total score | 52,331,522 |
| Playcount | 244 |
| Playtime | 0d 0h 38m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 36,482 |
| Accuracy | 84.13% |
| Max combo | 1,031 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 614 |
| Ranked score | 1,418,799 |
| Total score | 2,975,511 |
| Playcount | 125 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 831 |
| Accuracy | 77.76% |
| Max combo | 222 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,510 |
| Ranked score | 4,070,689 |
| Total score | 7,660,209 |
| Playcount | 179 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 12 |
| Total hits | 13,242 |
| Accuracy | 99.47% |
| Max combo | 360 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,277 |
| Ranked score | 15,281,320 |
| Total score | 29,821,440 |
| Playcount | 325 |
| Playtime | 61d 21h 21m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 103,999 |
| Accuracy | 95.90% |
| Max combo | 1,777 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 443 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 443 |