| Peak global rank | |
| PP | 5,765 |
| Ranked score | 248,416,429 |
| Total score | 944,723,940 |
| Playcount | 1,676 |
| Playtime | 1d 21h 17m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 32,285 |
| Accuracy | 95.62% |
| Max combo | 1,179 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 2,550 |
| Total score | 6,600 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 36m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 7.46% |
| Max combo | 5 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 115,810 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,719 |
| Ranked score | 22,561,086 |
| Total score | 38,990,546 |
| Playcount | 100 |
| Playtime | 0d 1h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 93.74% |
| Max combo | 1,135 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,604 |
| Ranked score | 36,287,838 |
| Total score | 198,029,084 |
| Playcount | 3,627 |
| Playtime | 0d 1h 9m |
| Replays watched | 22 |
| Total hits | 22,153 |
| Accuracy | 97.04% |
| Max combo | 1,228 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,513 |
| Ranked score | 2,254,860 |
| Total score | 3,352,110 |
| Playcount | 61 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 92.40% |
| Max combo | 543 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 66.39% |
| Max combo | 19 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |