| Peak global rank | |
| PP | 2,295 |
| Ranked score | 274,227,674 |
| Total score | 682,410,588 |
| Playcount | 1,716 |
| Playtime | 3d 21h 4m |
| Replays watched | 35 |
| Total hits | 296,291 |
| Accuracy | 89.52% |
| Max combo | 1,180 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 52,967 |
| Total score | 91,067 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 274 |
| Accuracy | 54.80% |
| Max combo | 27 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 30 |
| Ranked score | 2,597,044 |
| Total score | 2,597,044 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,384 |
| Accuracy | 99.43% |
| Max combo | 233 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 16 |
| Ranked score | 2,022,621 |
| Total score | 4,529,692 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 0h 24m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,215 |
| Accuracy | 43.18% |
| Max combo | 298 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 25,282 |
| Ranked score | 239,283,800 |
| Total score | 2,259,040,017 |
| Playcount | 27,497 |
| Playtime | 11d 7h 1m |
| Replays watched | 125 |
| Total hits | 5,684,088 |
| Accuracy | 96.85% |
| Max combo | 3,812 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 38 |
| Ranked score | 154,890 |
| Total score | 542,250 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 1,279 |
| Accuracy | 50.85% |
| Max combo | 18 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 499 |
| Ranked score | 7,657,940 |
| Total score | 11,775,150 |
| Playcount | 96 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,346 |
| Accuracy | 95.77% |
| Max combo | 342 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 78 |
| Ranked score | 2,051,960 |
| Total score | 4,259,890 |
| Playcount | 38 |
| Playtime | 0d 0h 54m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 18,917 |
| Accuracy | 67.02% |
| Max combo | 329 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |