| Peak global rank | |
| PP | 11,540 |
| Ranked score | 95,698,618,208 |
| Total score | 286,490,058,826 |
| Playcount | 80,710 |
| Playtime | 41d 6h 6m |
| Replays watched | 6,689 |
| Total hits | 8,623,944 |
| Accuracy | 98.78% |
| Max combo | 10,044 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 400 |
| Ranked score | 2,875,620 |
| Total score | 8,858,885 |
| Playcount | 76 |
| Playtime | 0d 1h 21m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 803 |
| Accuracy | 90.35% |
| Max combo | 618 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 66 |
| Ranked score | 9,063,088 |
| Total score | 12,495,610 |
| Playcount | 33 |
| Playtime | 0d 0h 23m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 1,583 |
| Accuracy | 96.30% |
| Max combo | 492 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,660 |
| Ranked score | 231,107,726 |
| Total score | 373,002,853 |
| Playcount | 699 |
| Playtime | 0d 7h 58m |
| Replays watched | 15 |
| Total hits | 130,467 |
| Accuracy | 94.45% |
| Max combo | 1,490 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,680 |
| Ranked score | 19,742,670 |
| Total score | 39,838,923 |
| Playcount | 366 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 31 |
| Total hits | 7,353 |
| Accuracy | 98.32% |
| Max combo | 1,842 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 72,600 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 47,530 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 152 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 221 |