| Peak global rank | |
| PP | 7,385 |
| Ranked score | 2,769,081,376 |
| Total score | 6,027,367,743 |
| Playcount | 6,100 |
| Playtime | 105d 12h 3m |
| Replays watched | 44 |
| Total hits | 822,520 |
| Accuracy | 96.02% |
| Max combo | 1,619 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,548 |
| Ranked score | 107,878,788 |
| Total score | 167,276,622 |
| Playcount | 306 |
| Playtime | 0d 7h 35m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 121,224 |
| Accuracy | 95.30% |
| Max combo | 1,807 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 16,790 |
| Ranked score | 156,701,354 |
| Total score | 472,203,858 |
| Playcount | 7,510 |
| Playtime | 207d 10h 24m |
| Replays watched | 63 |
| Total hits | 735,166 |
| Accuracy | 98.87% |
| Max combo | 2,831 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 67,750 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 383 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 25 |