| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 63,742,996 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,268 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 40 |
| Ranked score | 2,160,533 |
| Total score | 2,160,533 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 792 |
| Accuracy | 85.14% |
| Max combo | 283 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 202,320 |
| Total score | 373,160 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 135 |
| Accuracy | 93.18% |
| Max combo | 75 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 410 |
| Ranked score | 3,522,430 |
| Total score | 16,572,290 |
| Playcount | 179 |
| Playtime | 0d 4h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 66,331 |
| Accuracy | 76.80% |
| Max combo | 1,393 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 34 |