| Peak global rank | |
| PP | 3,877 |
| Ranked score | 964,578,226 |
| Total score | 2,018,138,598 |
| Playcount | 1,722 |
| Playtime | 12d 11h 20m |
| Replays watched | 22 |
| Total hits | 140,355 |
| Accuracy | 98.20% |
| Max combo | 1,753 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 232 |
| Ranked score | 22,251,378 |
| Total score | 39,905,689 |
| Playcount | 126 |
| Playtime | 0d 1h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,006 |
| Accuracy | 98.33% |
| Max combo | 2,186 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,751 |
| Ranked score | 393,747,429 |
| Total score | 2,398,755,830 |
| Playcount | 28,394 |
| Playtime | 92d 6h 52m |
| Replays watched | 139 |
| Total hits | 3,342,947 |
| Accuracy | 98.97% |
| Max combo | 4,257 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 19 |
| Ranked score | 64,980 |
| Total score | 136,980 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 50.07% |
| Max combo | 24 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 159,510 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 232 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 146,690 |
| Total score | 817,530 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,794 |
| Accuracy | 89.18% |
| Max combo | 352 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 69 |