| Peak global rank | |
| PP | 4,415 |
| Ranked score | 985,407,006 |
| Total score | 1,748,095,645 |
| Playcount | 582 |
| Playtime | 15d 10h 18m |
| Replays watched | 12 |
| Total hits | 226,263 |
| Accuracy | 94.17% |
| Max combo | 1,941 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 159 |
| Ranked score | 16,480,715 |
| Total score | 68,617,030 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 1h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 38,954 |
| Accuracy | 94.81% |
| Max combo | 915 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 19,275 |
| Ranked score | 158,156,340 |
| Total score | 553,076,465 |
| Playcount | 4,944 |
| Playtime | 241d 5h 11m |
| Replays watched | 27 |
| Total hits | 1,586,038 |
| Accuracy | 97.54% |
| Max combo | 4,346 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 203 |
| Ranked score | 1,848,930 |
| Total score | 1,861,560 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 12h 53m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,096 |
| Accuracy | 95.43% |
| Max combo | 574 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 6 |
| Ranked score | 5,790 |
| Total score | 76,740 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 314 |
| Accuracy | 96.30% |
| Max combo | 30 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 60 |