| Peak global rank | |
| PP | 4,757 |
| Ranked score | 1,099,960,613 |
| Total score | 4,961,133,850 |
| Playcount | 6,998 |
| Playtime | 404d 14h 27m |
| Replays watched | 14 |
| Total hits | 126,455 |
| Accuracy | 95.13% |
| Max combo | 1,780 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 51 |
| Ranked score | 2,077,584 |
| Total score | 2,626,994 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 90.87% |
| Max combo | 339 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,011 |
| Ranked score | 1,347,158 |
| Total score | 4,841,304 |
| Playcount | 91 |
| Playtime | 6d 1h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,808 |
| Accuracy | 88.82% |
| Max combo | 684 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 304 |
| Ranked score | 1,418,050 |
| Total score | 1,971,610 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 19m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,715 |
| Accuracy | 80.27% |
| Max combo | 927 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |