| Peak global rank | |
| PP | 8,438 |
| Ranked score | 7,133,763,327 |
| Total score | 17,740,078,950 |
| Playcount | 4,856 |
| Playtime | 33d 10h 7m |
| Replays watched | 95 |
| Total hits | 220,681 |
| Accuracy | 98.65% |
| Max combo | 5,580 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 412,857 |
| Total score | 542,527 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 74.02% |
| Max combo | 154 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 18,135 |
| Ranked score | 249,656,033 |
| Total score | 1,016,014,174 |
| Playcount | 10,072 |
| Playtime | 33d 0h 18m |
| Replays watched | 259 |
| Total hits | 353,990 |
| Accuracy | 99.28% |
| Max combo | 4,312 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 155,330 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,065 |
| Ranked score | 11,979,680 |
| Total score | 18,612,510 |
| Playcount | 108 |
| Playtime | 0d 2h 56m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 62,178 |
| Accuracy | 95.32% |
| Max combo | 3,304 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 75 |