| Peak global rank | |
| PP | 48 |
| Ranked score | 310,922 |
| Total score | 310,922 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 595 |
| Accuracy | 86.64% |
| Max combo | 104 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,162,699 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,824 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,530 |
| Ranked score | 1,584,990 |
| Total score | 2,935,920 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,242 |
| Accuracy | 96.92% |
| Max combo | 475 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 174 |
| Ranked score | 332,670 |
| Total score | 554,820 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,895 |
| Accuracy | 95.19% |
| Max combo | 561 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 116 |
| Ranked score | 1,073,050 |
| Total score | 1,989,670 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 2h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,425 |
| Accuracy | 81.35% |
| Max combo | 549 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |