| Peak global rank | |
| PP | 23 |
| Ranked score | 38,996 |
| Total score | 58,424 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 125 |
| Accuracy | 89.29% |
| Max combo | 67 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 20 |
| Ranked score | 253,916 |
| Total score | 424,508 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 330 |
| Accuracy | 88.72% |
| Max combo | 64 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 390 |
| Ranked score | 5,937,618 |
| Total score | 23,224,898 |
| Playcount | 86 |
| Playtime | 0d 1h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,466 |
| Accuracy | 93.58% |
| Max combo | 768 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 39 |
| Ranked score | 22,050 |
| Total score | 96,720 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 358 |
| Accuracy | 83.14% |
| Max combo | 76 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 55 |
| Ranked score | 495,230 |
| Total score | 1,025,220 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,284 |
| Accuracy | 96.44% |
| Max combo | 117 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |