| Peak global rank | |
| PP | 67 |
| Ranked score | 1,395,272 |
| Total score | 6,528,596 |
| Playcount | 66 |
| Playtime | 0d 0h 52m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 4,940 |
| Accuracy | 82.67% |
| Max combo | 307 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 56 |
| Ranked score | 1,193,577 |
| Total score | 3,204,578 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,281 |
| Accuracy | 98.46% |
| Max combo | 216 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 178 |
| Ranked score | 9,954,773 |
| Total score | 27,719,487 |
| Playcount | 88 |
| Playtime | 0d 1h 23m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 24,582 |
| Accuracy | 90.51% |
| Max combo | 701 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 150 |
| Ranked score | 538,110 |
| Total score | 729,150 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,645 |
| Accuracy | 67.91% |
| Max combo | 64 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 23 |
| Ranked score | 221,280 |
| Total score | 317,500 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,282 |
| Accuracy | 84.50% |
| Max combo | 211 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |