| Peak global rank | |
| PP | 418 |
| Ranked score | 652,946 |
| Total score | 9,136,710 |
| Playcount | 84 |
| Playtime | 0d 0h 42m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 13,461 |
| Accuracy | 94.99% |
| Max combo | 200 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 323,770 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 395 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,584 |
| Ranked score | 5,815,001 |
| Total score | 36,012,279 |
| Playcount | 194 |
| Playtime | 0d 2h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 92,178 |
| Accuracy | 96.13% |
| Max combo | 2,001 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 3 |