| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 23,680 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 88 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 514 |
| Ranked score | 12,379,568 |
| Total score | 14,381,042 |
| Playcount | 46 |
| Playtime | 0d 0h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,679 |
| Accuracy | 98.89% |
| Max combo | 273 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 241 |
| Ranked score | 1,120,380 |
| Total score | 2,067,300 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,654 |
| Accuracy | 81.92% |
| Max combo | 293 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 97,810 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 326 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 15,845 |
| Ranked score | 90,650,450 |
| Total score | 355,077,100 |
| Playcount | 2,266 |
| Playtime | 1d 13h 54m |
| Replays watched | 21 |
| Total hits | 1,483,925 |
| Accuracy | 86.25% |
| Max combo | 2,256 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 8 |