| Peak global rank | |
| PP | 2,095 |
| Ranked score | 124,433,999 |
| Total score | 370,264,505 |
| Playcount | 602 |
| Playtime | 0d 11h 12m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 87,029 |
| Accuracy | 90.48% |
| Max combo | 959 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 118 |
| Ranked score | 238,004 |
| Total score | 915,378 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,320 |
| Accuracy | 85.02% |
| Max combo | 94 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 205 |
| Ranked score | 15,788,540 |
| Total score | 40,999,102 |
| Playcount | 71 |
| Playtime | 0d 1h 31m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 17,725 |
| Accuracy | 96.27% |
| Max combo | 297 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 13,663 |
| Ranked score | 405,257,143 |
| Total score | 1,670,092,634 |
| Playcount | 2,939 |
| Playtime | 3d 17h 32m |
| Replays watched | 34 |
| Total hits | 4,035,553 |
| Accuracy | 97.26% |
| Max combo | 4,545 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,724 |
| Ranked score | 14,383,709 |
| Total score | 36,740,994 |
| Playcount | 449 |
| Playtime | 0d 2h 50m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 102,507 |
| Accuracy | 93.43% |
| Max combo | 980 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 163 |
| Ranked score | 2,156,840 |
| Total score | 2,716,640 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 9,751 |
| Accuracy | 92.23% |
| Max combo | 620 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 216,310 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,159 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 181 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |