| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 50,778 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 55 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 18 |
| Ranked score | 2,504,885 |
| Total score | 5,729,793 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,205 |
| Accuracy | 73.46% |
| Max combo | 354 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 832 |
| Ranked score | 21,728,850 |
| Total score | 38,154,230 |
| Playcount | 373 |
| Playtime | 0d 9h 34m |
| Replays watched | 4 |
| Total hits | 145,119 |
| Accuracy | 85.10% |
| Max combo | 909 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 23 |