| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,065 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 35 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 90,955 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 66 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 105,450 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 277 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 32,220 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 14 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 746 |
| Ranked score | 5,787,740 |
| Total score | 13,763,810 |
| Playcount | 124 |
| Playtime | 0d 2h 26m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 59,201 |
| Accuracy | 83.02% |
| Max combo | 1,531 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 64 |