| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 709 |
| Ranked score | 15,159,489 |
| Total score | 22,391,607 |
| Playcount | 48 |
| Playtime | 0d 1h 33m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,907 |
| Accuracy | 93.42% |
| Max combo | 1,198 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 94 |
| Ranked score | 190,620 |
| Total score | 535,860 |
| Playcount | 13 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,767 |
| Accuracy | 92.61% |
| Max combo | 452 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 748,190 |
| Playcount | 10 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,974 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 512 |
| Ranked score | 3,847,400 |
| Total score | 8,333,930 |
| Playcount | 128 |
| Playtime | 0d 2h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27,384 |
| Accuracy | 94.36% |
| Max combo | 1,332 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 15 |