| Peak global rank | |
| PP | 735 |
| Ranked score | 18,893,176 |
| Total score | 31,624,632 |
| Playcount | 62 |
| Playtime | 0d 0h 46m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,111 |
| Accuracy | 95.75% |
| Max combo | 439 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 78 |
| Ranked score | 182,461 |
| Total score | 182,461 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 288 |
| Accuracy | 92.71% |
| Max combo | 96 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 450 |
| Ranked score | 16,414,740 |
| Total score | 24,898,533 |
| Playcount | 58 |
| Playtime | 0d 0h 34m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,784 |
| Accuracy | 99.22% |
| Max combo | 473 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 16 |
| Ranked score | 658,258 |
| Total score | 678,215 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 270 |
| Accuracy | 94.53% |
| Max combo | 797 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 9,865 |
| Ranked score | 56,728,580 |
| Total score | 192,733,340 |
| Playcount | 1,886 |
| Playtime | 1d 9h 23m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 598,035 |
| Accuracy | 99.10% |
| Max combo | 3,258 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 86 |
| Ranked score | 554,230 |
| Total score | 1,447,210 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,207 |
| Accuracy | 78.85% |
| Max combo | 354 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |