| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 1,829,278 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 344 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 15,390 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 59 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,102 |
| Ranked score | 5,356,278 |
| Total score | 10,518,942 |
| Playcount | 86 |
| Playtime | 0d 1h 35m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 35,441 |
| Accuracy | 90.83% |
| Max combo | 1,022 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 67,880 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 230 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,108 |
| Ranked score | 6,725,660 |
| Total score | 14,631,780 |
| Playcount | 103 |
| Playtime | 0d 2h 33m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 48,662 |
| Accuracy | 93.81% |
| Max combo | 2,679 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 28 |