| Peak global rank | |
| PP | 4,127 |
| Ranked score | 3,673,756,370 |
| Total score | 9,909,829,611 |
| Playcount | 8,162 |
| Playtime | 10d 10h 0m |
| Replays watched | 19 |
| Total hits | 2,550,774 |
| Accuracy | 94.01% |
| Max combo | 3,147 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 27 |
| Ranked score | 203,010 |
| Total score | 308,140 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 611 |
| Accuracy | 89.39% |
| Max combo | 129 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,609 |
| Ranked score | 10,585,080 |
| Total score | 24,003,400 |
| Playcount | 112 |
| Playtime | 0d 5h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 74,920 |
| Accuracy | 94.50% |
| Max combo | 2,510 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 60 |
| Ranked score | 432,900 |
| Total score | 1,367,270 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 22m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 5,040 |
| Accuracy | 79.83% |
| Max combo | 359 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |