| Peak global rank | |
| PP | 2,829 |
| Ranked score | 883,455,147 |
| Total score | 1,826,806,391 |
| Playcount | 1,412 |
| Playtime | 1d 10h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 467,707 |
| Accuracy | 96.11% |
| Max combo | 930 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 530,170 |
| Total score | 848,203 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 218 |
| Accuracy | 84.38% |
| Max combo | 166 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 8,470 |
| Ranked score | 198,351,820 |
| Total score | 606,864,350 |
| Playcount | 4,829 |
| Playtime | 4d 15h 47m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 1,899,905 |
| Accuracy | 98.44% |
| Max combo | 3,143 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 17 |
| Ranked score | 38,610 |
| Total score | 38,610 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 147 |
| Accuracy | 65.03% |
| Max combo | 23 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 42 |
| Ranked score | 295,140 |
| Total score | 817,370 |
| Playcount | 9 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,661 |
| Accuracy | 98.31% |
| Max combo | 315 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 13,760 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 38 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |