| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 11,027 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 30 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 648,547 |
| Total score | 3,395,604 |
| Playcount | 22 |
| Playtime | 0d 0h 35m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,446 |
| Accuracy | 69.04% |
| Max combo | 567 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 110 |
| Ranked score | 1,006,830 |
| Total score | 2,440,080 |
| Playcount | 46 |
| Playtime | 0d 0h 37m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 8,060 |
| Accuracy | 79.38% |
| Max combo | 647 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 37 |