| Peak global rank | |
| PP | 504 |
| Ranked score | 57,546,480 |
| Total score | 109,903,360 |
| Playcount | 178 |
| Playtime | 0d 4h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 31,296 |
| Accuracy | 92.07% |
| Max combo | 754 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 712 |
| Ranked score | 8,237,706 |
| Total score | 21,555,293 |
| Playcount | 105 |
| Playtime | 0d 2h 3m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 36,200 |
| Accuracy | 89.64% |
| Max combo | 538 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 131,690 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 233 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 4,013 |
| Ranked score | 52,713,877 |
| Total score | 296,696,410 |
| Playcount | 1,014 |
| Playtime | 1d 1h 49m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 727,871 |
| Accuracy | 96.03% |
| Max combo | 2,724 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,509 |
| Ranked score | 16,518,010 |
| Total score | 55,658,080 |
| Playcount | 560 |
| Playtime | 0d 15h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 171,830 |
| Accuracy | 96.37% |
| Max combo | 2,176 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 11,152 |
| Ranked score | 65,910,702 |
| Total score | 490,164,894 |
| Playcount | 2,182 |
| Playtime | 2d 8h 22m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 1,649,527 |
| Accuracy | 93.00% |
| Max combo | 2,332 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 31 |
| Ranked score | 692,630 |
| Total score | 2,513,530 |
| Playcount | 19 |
| Playtime | 0d 0h 15m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 7,753 |
| Accuracy | 96.07% |
| Max combo | 281 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 41 |
| Ranked score | 311,970 |
| Total score | 1,666,970 |
| Playcount | 32 |
| Playtime | 0d 0h 20m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 6,919 |
| Accuracy | 80.09% |
| Max combo | 269 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 2 |