| Peak global rank | |
| PP | 2,214 |
| Ranked score | 325,632,552 |
| Total score | 677,621,806 |
| Playcount | 1,769 |
| Playtime | 1d 11h 16m |
| Replays watched | 7 |
| Total hits | 305,482 |
| Accuracy | 93.93% |
| Max combo | 703 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 82 |
| Ranked score | 267,790 |
| Total score | 853,561 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,469 |
| Accuracy | 84.94% |
| Max combo | 84 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 478,224 |
| Total score | 875,502 |
| Playcount | 6 |
| Playtime | 0d 0h 6m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,249 |
| Accuracy | 96.05% |
| Max combo | 70 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,746 |
| Ranked score | 93,219,157 |
| Total score | 310,161,057 |
| Playcount | 1,190 |
| Playtime | 0d 22h 31m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 584,370 |
| Accuracy | 96.62% |
| Max combo | 1,556 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,216 |
| Ranked score | 11,479,290 |
| Total score | 45,644,170 |
| Playcount | 681 |
| Playtime | 0d 13h 1m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 143,563 |
| Accuracy | 93.98% |
| Max combo | 777 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 494 |
| Ranked score | 5,153,400 |
| Total score | 18,483,600 |
| Playcount | 92 |
| Playtime | 0d 3h 14m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 71,687 |
| Accuracy | 65.66% |
| Max combo | 192 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 326,100 |
| Total score | 326,100 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,068 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 42 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 7 |
| Ranked score | 328,110 |
| Total score | 734,540 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,912 |
| Accuracy | 58.05% |
| Max combo | 92 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |