| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 462,540 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 1d 5h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 222 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 247 |
| Ranked score | 1,857,198 |
| Total score | 3,041,544 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,843 |
| Accuracy | 98.48% |
| Max combo | 123 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 5h 9m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 61,230,828 |
| Total score | 110,281,878 |
| Playcount | 322 |
| Playtime | 0d 14h 25m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 363,400 |
| Accuracy | 92.78% |
| Max combo | 2,424 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 230,020 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 4m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 801 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 16 |