| Peak global rank | |
| PP | 8,136 |
| Ranked score | 12,500,393,646 |
| Total score | 19,806,394,291 |
| Playcount | 12,985 |
| Playtime | 0d 7h 19m |
| Replays watched | 508 |
| Total hits | 3,010,265 |
| Accuracy | 99.14% |
| Max combo | 2,831 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 30 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 169 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 829 |
| Ranked score | 62,955,297 |
| Total score | 76,318,682 |
| Playcount | 200 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 34,644 |
| Accuracy | 96.01% |
| Max combo | 901 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,775 |
| Ranked score | 10,912,186 |
| Total score | 14,269,954 |
| Playcount | 135 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 13,998 |
| Accuracy | 98.66% |
| Max combo | 3,468 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 54 |