| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 249 |
| Ranked score | 1,828,170 |
| Total score | 2,713,350 |
| Playcount | 28 |
| Playtime | 0d 0h 38m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 9,370 |
| Accuracy | 64.84% |
| Max combo | 95 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,962 |
| Ranked score | 10,949,050 |
| Total score | 22,996,180 |
| Playcount | 271 |
| Playtime | 0d 3h 30m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 69,296 |
| Accuracy | 97.42% |
| Max combo | 325 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 21 |
| Ranked score | 178,110 |
| Total score | 728,000 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 11m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,751 |
| Accuracy | 80.63% |
| Max combo | 124 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 5 |