| Peak global rank | |
| PP | 1,691 |
| Ranked score | 39,993,735 |
| Total score | 240,998,698 |
| Playcount | 1,584 |
| Playtime | 0d 23h 16m |
| Replays watched | 8 |
| Total hits | 225,904 |
| Accuracy | 84.48% |
| Max combo | 412 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 12,286 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 422 |
| Ranked score | 8,874,837 |
| Total score | 26,095,784 |
| Playcount | 84 |
| Playtime | 0d 0h 57m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 24,796 |
| Accuracy | 92.46% |
| Max combo | 438 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 179 |
| Ranked score | 1,236,590 |
| Total score | 3,189,090 |
| Playcount | 78 |
| Playtime | 0d 0h 57m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 14,977 |
| Accuracy | 63.26% |
| Max combo | 238 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |