| Peak global rank | |
| PP | 44 |
| Ranked score | 1,695,798 |
| Total score | 1,971,568 |
| Playcount | 26 |
| Playtime | 0d 0h 40m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 2,981 |
| Accuracy | 73.13% |
| Max combo | 89 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 47,044 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 55 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 2 |
| Ranked score | 376,037 |
| Total score | 946,502 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 417 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 33 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 5,880 |
| Ranked score | 63,284,390 |
| Total score | 235,429,710 |
| Playcount | 2,967 |
| Playtime | 2d 1h 38m |
| Replays watched | 3 |
| Total hits | 726,116 |
| Accuracy | 99.02% |
| Max combo | 2,717 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 4 |
| Ranked score | 79,190 |
| Total score | 600,300 |
| Playcount | 21 |
| Playtime | 0d 0h 10m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,387 |
| Accuracy | 36.80% |
| Max combo | 36 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 0 |