| Peak global rank | |
| PP | 6,858 |
| Ranked score | 3,870,333,500 |
| Total score | 53,115,644,643 |
| Playcount | 41,478 |
| Playtime | 22d 3h 58m |
| Replays watched | 46 |
| Total hits | 10,967,521 |
| Accuracy | 93.23% |
| Max combo | 3,589 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 11 |
| Ranked score | 257,204 |
| Total score | 1,786,802 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,498 |
| Accuracy | 93.07% |
| Max combo | 76 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 119 |
| Ranked score | 2,409,738 |
| Total score | 34,311,929 |
| Playcount | 109 |
| Playtime | 0d 1h 41m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 27,327 |
| Accuracy | 90.07% |
| Max combo | 811 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 7,319 |
| Ranked score | 33,446,660 |
| Total score | 119,032,430 |
| Playcount | 931 |
| Playtime | 0d 15h 53m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 391,733 |
| Accuracy | 95.82% |
| Max combo | 1,902 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 60 |
| Ranked score | 159,490 |
| Total score | 2,464,830 |
| Playcount | 24 |
| Playtime | 0d 0h 32m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 10,109 |
| Accuracy | 80.02% |
| Max combo | 669 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 20 |