| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 128,320 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 243 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 1,759 |
| Ranked score | 22,746,615 |
| Total score | 33,272,541 |
| Playcount | 94 |
| Playtime | 0d 2h 45m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 69,763 |
| Accuracy | 94.42% |
| Max combo | 1,142 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 55 |
| Ranked score | 84,870 |
| Total score | 813,750 |
| Playcount | 16 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 3,141 |
| Accuracy | 84.80% |
| Max combo | 101 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 30 |