| Peak global rank | |
| PP | 2,224 |
| Ranked score | 115,600,330 |
| Total score | 675,432,203 |
| Playcount | 4,956 |
| Playtime | 2d 14h 30m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 541,862 |
| Accuracy | 91.97% |
| Max combo | 489 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 24 |
| Ranked score | 27,760 |
| Total score | 55,360 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 1m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 197 |
| Accuracy | 82.35% |
| Max combo | 56 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 27,954 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 90 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 192 |
| Ranked score | 11,680,080 |
| Total score | 57,846,123 |
| Playcount | 278 |
| Playtime | 0d 5h 3m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 94,679 |
| Accuracy | 82.65% |
| Max combo | 876 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 3,119 |
| Ranked score | 13,236,720 |
| Total score | 38,184,550 |
| Playcount | 673 |
| Playtime | 0d 10h 48m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 124,793 |
| Accuracy | 95.31% |
| Max combo | 629 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 19,200 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 83 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 15 |
| Ranked score | 277,490 |
| Total score | 768,960 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 13m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 4,595 |
| Accuracy | 56.94% |
| Max combo | 147 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |