| Peak global rank | |
| PP | 3,077 |
| Ranked score | 146,994,493 |
| Total score | 465,128,414 |
| Playcount | 593 |
| Playtime | 0d 6h 49m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 99,667 |
| Accuracy | 96.85% |
| Max combo | 823 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 65,700 |
| Playcount | 2 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 133 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 47 |
| Ranked score | 435,756 |
| Total score | 1,354,575 |
| Playcount | 18 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,542 |
| Accuracy | 93.77% |
| Max combo | 70 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,542 |
| Ranked score | 48,071,495 |
| Total score | 100,913,277 |
| Playcount | 299 |
| Playtime | 0d 5h 7m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 179,808 |
| Accuracy | 95.31% |
| Max combo | 1,595 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 5 |
| Ranked score | 361,960 |
| Total score | 536,940 |
| Playcount | 5 |
| Playtime | 0d 0h 5m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,809 |
| Accuracy | 79.93% |
| Max combo | 236 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 1 |