| Peak global rank | |
| PP | 1,071 |
| Ranked score | 93,571,582 |
| Total score | 244,853,218 |
| Playcount | 642 |
| Playtime | 0d 10h 43m |
| Replays watched | 5 |
| Total hits | 106,197 |
| Accuracy | 90.17% |
| Max combo | 564 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 2,229 |
| Ranked score | 38,717,091 |
| Total score | 64,022,904 |
| Playcount | 246 |
| Playtime | 0d 6h 6m |
| Replays watched | 1 |
| Total hits | 85,677 |
| Accuracy | 95.55% |
| Max combo | 750 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 30 |
| Ranked score | 1,176,616 |
| Total score | 3,877,241 |
| Playcount | 15 |
| Playtime | 0d 0h 8m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,016 |
| Accuracy | 94.85% |
| Max combo | 102 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 12,608 |
| Ranked score | 262,187,765 |
| Total score | 736,889,116 |
| Playcount | 1,551 |
| Playtime | 1d 19h 6m |
| Replays watched | 17 |
| Total hits | 1,922,906 |
| Accuracy | 96.98% |
| Max combo | 3,513 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 73 |
| Ranked score | 274,490 |
| Total score | 739,130 |
| Playcount | 12 |
| Playtime | 0d 0h 12m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,475 |
| Accuracy | 94.25% |
| Max combo | 206 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 215,860 |
| Playcount | 4 |
| Playtime | 0d 0h 2m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 756 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 434,010 |
| Playcount | 3 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 2,003 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 4 |