| Peak global rank | |
| PP | 37 |
| Ranked score | 60,750 |
| Total score | 467,902 |
| Playcount | 8 |
| Playtime | 0d 0h 7m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 1,453 |
| Accuracy | 80.59% |
| Max combo | 64 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 16 |
| Ranked score | 1,015,214 |
| Total score | 1,618,322 |
| Playcount | 11 |
| Playtime | 0d 0h 19m |
| Replays watched | 2 |
| Total hits | 2,941 |
| Accuracy | 87.34% |
| Max combo | 58 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 6,015 |
| Ranked score | 39,553,200 |
| Total score | 161,758,870 |
| Playcount | 1,328 |
| Playtime | 1d 3h 10m |
| Replays watched | 6 |
| Total hits | 523,256 |
| Accuracy | 98.38% |
| Max combo | 3,046 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 11 |
| Ranked score | 26,670 |
| Total score | 26,670 |
| Playcount | 1 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 81 |
| Accuracy | 84.69% |
| Max combo | 17 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |
| Peak global rank | |
| PP | 0 |
| Ranked score | 0 |
| Total score | 0 |
| Playcount | 0 |
| Playtime | 0d 0h 0m |
| Replays watched | 0 |
| Total hits | 0 |
| Accuracy | 0.00% |
| Max combo | 0 |
| Followers | 14 |